הצהרת נגישות

אנו, מוריס א. רפאל בע"מ, רואים חשיבות בעלת ערך עליון במתן שירות שוויוני, נגיש ומקצועי לכלל לקוחותינו. בהתאם לכך, אנו רוצים להבטיח כי אתר האינטרנט יהיה נגיש ונוח לשימוש לכלל המשתמשים ולמשתמשים בעלי מוגבלות בפרט. על כן, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות באופן שיאפשר חווית גלישה נוחה יותר עבור אנשים עם מוגבלויות. 

מידע על נגישות האתר: 

האתר פועל כמיטב יכולתו על מנת לעמוד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), תשע"ג – 2013, לפי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 , ברמת AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים מובילים. האתר מותאם לגלישה גם בעזרת מקלדת בלבד. שימוש במקש TAB יעביר את מוקד המקלדת בין עצמים שונים בעמוד ולחיצה על מקש ה Enter תאפשר לבחור בין האפשרויות השונות. כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים shift + tab. באתר מוצב תוסף הנגשה. לחיצה על התוסף מאפשרת פתיחת תפריט ההנגשה. 

אפשרויות תוסף הנגשה:

שליטה על גודל הטקסט (הגדלה והקטנה).

התאמת תצוגה לעיוורי צבעים.

בחירת ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה או בהיר.

הדגשת קישורים.

ביטול אפשרויות עיצוב.
דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות ויצירת קשר:
דואר אלקטרוני: [email protected] 

פניה באמצעות השארת פרטים באתר: mraphael.net

פניה באמצעות הדואר: הנמל 2 חיפה

פניה טלפונית למספר 04-6700900. 

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השירות הטוב והנגיש ביותר. במידה וקיימות שאלות או נתקלתם בבעיות בנושא הנגישות באתר, נשמח שתעדכנו אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ להשיב לכל שאלה ולטפל בכל בעיה בהקדם. על-מנת שנוכל לטפל בבעיה במהירות וביעילות, יש לצרף לפנייה פרטים מלאים אודות הבעיה: תיאור הבעיה; הפעולה שניסית לבצע; קישור לעמוד בו גלשתם; סוג הדפדפן בו גלשתם וגרסתו; סוג מערכת ההפעלה; ככל והשתמשתם בטכנולוגיה מסייעת – נא ציינו את סוג הטכנולוגיה. בעניינים אלה וכן לבירורים נוספים, הצעות לשיפור או בקשות להתאמות נוספות, ניתן לפנות אלינו, בבקשה מתאימה, ואנו נעשה את מירב המאמצים לספק מענה:

שם: אורגד מזרחי

טלפון: 04-8667103

 

דוא”ל: [email protected]

 

פרסום הצהרת נגישות  עודכנה ביום 17/08/22