סוכני מכס

עמילות מכס זה מוריס רפאל

צריך לשחרר סחורות במהירות או לשלוח אותן לייצוא במהירות? קשה לך עם הביורקרטיה, תהיה בטוח שחברת מוריס א. רפאל תעשה עבורך את כל העבודה, אנו שולחים סחורות ומתעסקים בעמילות מכס עוד מתקופת המנדט הבריטי, עם 82 שנות ניסיון תהיה בטוח שאתה בידיים טובות.

אנו בעלי פעילות ענפה וקשרים הדוקים עם חברות מסחר ברחבי העולם ומצויים בהסכמי סחר רבים ומקיפים, ככה שאנו יכולים לתת ללקוח שלנו את כל הפתרונות שהוא צריך כשיש לנו רק דבר אחד בראש מעיינינו, חיסכון כספי מירבי ללקוח בכל הנושא של הייבוא או הייצוא.
כמו כן, צוותי הלוגיסטיקה, השינוע והעמילות מכס עובדים יחדיו לספק לך את סל השירותים הטוב ביותר ומשחררים פקקי בירוקרטיה מתסכלים שיכולים לגרום להפסדים כספיים במקרה וסחורה נתקעת בנמל בגלל סיווג לא נכון, דרישה מוגזמת למיסוי ועוד.

כמו כן, נדע להגיד לך במדויק כמה מיסוי ייקבע לכל סיווג של סחורה המגיעה מכל יעד או מיוצאת לכל יעד, יש לנו את התשובות ואת הפתרונות וצוותי הלוגיסטיקה שלנו יידעו ללוות אותך בדיוק מירבי בנושא סבוך זה. בנוסף, החברה מעניקה טיפול והדרכה בנושאי חוקיות היבוא כולל צו יבוא חופשי היתרים ואישורים מול הרשויות השונות כגון:

הנסיון הרב ומוניטין החברה וצוות עובדיה הופכת ליתרון עבור הלקוח אתה בטיפולים מול הרשיות.

אז אם אתה יבואן, יצואן או סתם שיש לך שאלה, אל תהסס להשאיר לנו פניה בטופס המקוון ונציג מצוות הלוגיסטיקה יחזור אליך בהקדם.