שילוח ימי

חברת מוריס א. רפאל כבר פועלת 82 שנה (נכון ל-2020) בתחום השילוח הימי הבינלאומי ונחשבת כשועל קרבות וותיק בתחום הימאות והשילוח.

סל השירותים המקיף הניתן ללקוחות בא להבטיח כי הסחורות יגיעו ליעדן בצורה הבטוחה ביותר והדייקנית ביותר, כמו כן, אנחנו יודעים לתת פתרון לכל סל תקציב העומד לרשות הלקוח, בין אם דרוש אחסנה, אריזה, ביטוחים וטיפול בדוקומנטציה.
הצוותים שלנו מומחים בייעוץ ובהכוונה ללקוחות, בין אם אתה לקוח עם נסיון מועט או וותיק, אנו נדע לכוונן אותך לפתרון הכי טוב שקיים, ביחד עם שירותי עמיל המכס וגם עם שירותי שילוח יבשתי אנו נדע לכוונן אותך לפתרון המתאים בשבילך עד להגעת הסחורה למקום היעד שלה.
חברת מוריס א. רפאל בעלת כל האישורים המתאימים לשילוח וסחר בינלאומי ע"י הרשויות בישראל, אנו מבינים שכל טעות הנעשית בתחום יכולה לגרום לנזק כלכלי אדיר ללקוח ולכן אנו מוודאים שכל פרט לוגיסטי בין אם קטן או גדול מכוסה מכל הפינות על ידי הצוותים הלוגיסטיים שלנו שנחשבים מבין המנוסים שיש בשוק.
בשל וותק החבה ולא פחות חשוב וותק הצוותים הלוגיסטיים של החברה, אנו עובדים בשיתופי פעולה ארוכי שנים עם צוותי שילוח וגופי שילוח ומכירים בצורה עמוקה את הנפשות הפועלות בכל מקום ובכל מדינה ומשופשפים בחוקים ורגולציות הקיימות באיזורים ומדינות שונות.
לנו יש את התשובות לכל השאלות, נסו אותנו, לכל שאלה או ייעוץ מוזמנים להשאיר הודעה בטופס המקוון ואחד מהנציגי לוגיסטיקה שלנו יחזור אליכם בהקדם.