הובלה יבשתית

הובלה יבשתית

תוכן עניינים

חברת מוריס .א. רפאל בע"מ בתחום ההובלה היבשתית והשילוח

חברת מוריס .א. רפאל בע"מ,, היא לא רק אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום העמילות במכס והשילוח הבינלאומי, אלא גם מהמוערכות ביותר בזכות המקצועיות, יושרה, ושירות ללא תחרות שעמד במבחן הזמן.

חברת מוריס .א. רפאל בע"מ התחילה את פעילותה בסלוניקי, יוון, ולאחר מכן העבירה את בסיסה לישראל.
במהלך השנים, הרחבנו את אופקינו והתאמנו את עצמנו לנוף המשתנה של הלוגיסטיקה והשילוח, בתחום ההובלה היבשתית, הימית והאווירית.

עם משרדים ראשיים בחיפה וסניפים באשדוד ובנמל התעופה בן-גוריון, אנו משרתים את לקוחותינו, ומדריכים אותם בעולם המורכב של היבוא והיצוא.
אנשי החברה מתמחים במגוון תחומים הקשורים ללוגיסטיקה היבשתית, בין אם מדובר ביבוא, ביצוא או בעמילות במכס. המשימה שלנו היא לפשט את התהליך ולהבטיח מעבר חלק לסחורה שלך משלב האיסוף ועד להגעתם ליעד הסופי.

מה שבאמת מבדיל אותנו בתחום ההובלה היבשתית הוא הרשת הרחבה של הקשרים שלנו בכל העולם.
במשך שנים בנינו קשרים חזקים ואמינים עם מאות סוכנים ושותפים ברחבי העולם. הקשרים האלה מאפשרים לנו לספק שירות חלק, יעיל, בין אם בתוך ישראל או ברחבי העולם.

אנו מציעים שירותי ייעוץ וביצוע בתחומי היבוא והיצוא, משרתים לקוחות מגוונים, עסקים ותיקים וחדשים כאחד. בזכות הידע והניסיון הרחב של עובדינו, אנו מבטיחים שהמשלוחים שלך יקיימו את כל דרישות הרגולציה ויגיעו ליעדם בצורה בטוחה ובזמן.

מחויבותנו לשירות לקוחות היא בלתי מתפשרת. מרגע השילוח ועד שהסחורה שלך תגיע ליעדה, הצוות שלנו זמין לספק שירות מקצועי, אמין ותתן לך כלי מעקב בזמן אמת.
אנו מבינים את האמון שאתה מניח בנו כאשר אתה בוחר בשירותינו, ואנו מחויבים לכבד את האמון הזה.

יצירת קשר

בין אם אתה צריך שילוח אווירי, ימי או הובלה יבשתית לכל יעד בעולם, נשמח לתת לך הצעת מחיר מותאמת אישית ושירות מקצועי ואדיב !

תוכן עניינים

רח' הנמל 2, חיפה

מוריס רפאל
עמילות מכס ושילוח בינלאומי

אתכם משנת 1932

חברתנו מעניקה  שירותים מקיפים בתחומי הלוגיסטיקה, שילוח ועמילות לאלפי לקוחות.

חברתנו מחוייבת לשירות מקצועי, מהיר ויעיל.  אנו מאמינים בתרומתנו לצמיחה ולהצלחה של הלקוחות שלנו ואנו מתחייבים למסורת של מצוינות בשירות, אמינות ומקצועיות שהפכה את חברת מוריס .א. רפאל בע"מ למובילה בתחום.

מאמרים נוספים